Ďakujeme za návštevu! Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Šampón na autolak 5000 ml

Kód: 20.290
Značka: NanoConcept
ZADARMOZADARMO
Šampón na autolak 5000 ml
€136,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

Konzervačné šampóny FIT na autolak. Konzervujú lak a predlžujú životnosť laku ošetreného nano ochranou na lak NanoConcept. Pri pravidelnom používaní (každé 3 – 3 umytia), sa môže predlžiť nano ochrana laku na 2 – 3 roky.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Šampón na lak ošetrený nano vrstvou

šampón na lak auta využíva nanotechnológiu - nano produktTento šampón je určený pre intenzívne, ale jemné zakonzervovanie a predĺženie ochrany už ošetreného laku automobilu našim prípravkom Ochrana na Laky NanoConcept®. Tento šampón obsahuje ochranné nano častice, ktoré sa spoja s už ošetreným povrchom auto-laku. Pri pravidelnom používaní (každé 2 – 3 umytia), sa môže predĺžiť nano ochrana laku na 2 - 3 roky.

Šampón zaistí veľmi tenkú, ale silnú špinu a vodu odpudzujúcu vrstvu. Ošetrený povrch získa vysoký stupeň lesku a taktiež aj skvelý odpudzujúci efekt (lotosový efekt). Povrch sa veľmi jednoducho čistí (easy to clean efekt). Vznikne tak perfektná ochrana proti agresívnemu pôsobeniu prírodných vplyvov.

Hlavne v zimných mesiacoch je potrebné chrániť lak pred agresívnou posypovou soľou a v lete pred horúcimi slnečnými dňami, hmyzom, prachom a všetkými nepriaznivými vplyvmi okolia.

Dá sa použiť aj pri automobiloch, ktoré nie sú ošetrené našim výrobkom na ochranu lakov.

Kde sa tento Šampón na lak dá využiť

šampón na autolak je ekologicky šetrný
  • autá
  • nákladné autá
  • motocykle
  • lode
  • motorové skútre
  • takmer všetky lakované povrchy

Obsah balenia

  • 5000 ml
  • Podrobný návod na použitie v slovenskom jazyku

Spotreba

  • 20 - 50ml šampónu na 10l vody
  • Pre umývanie týmto nano šampónom odporúčame našu umývaciu hubku

 

 

 


zašlite nám dotaz na šampón na autolak

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká značka, ktorá ako jedna z prvých prišla s produktovou radou ochranných a čistiacich prípravkov na báze nanotechnológie. NanoConcept môžeme zaradiť medzi prémiové značky využívajúce najnovšie patenty a ponúkajúce to najlepšie v danej kategórií. Jej inovatívne nano produkty prinášajú úplne nové možnosti a riešenia do väčšiny tradičných odvetví. Bežné výzvy ako impregnácia povrchov alebo čistenie povrchov rieši novými spôsobmi, ktoré predlžujú životnosť a šetria čas aj prírodu.