Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Odstraňovač škvŕn 500 ml

Kód: SK20.1001
Akcia Tip
Značka: NanoConcept
€25,18 –32 %
Odstraňovač škvŕn 500 ml
€25,18 –32 % €16,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Vysoko účinný a šetrný odstraňovač škvŕn určený pre všetky druhy textilu, ktorý pracuje na inovatívnej báze mikro-delenia. Mikro-delenie zaisťuje rozštiepenie molekúl nečistôt až na úroveň jednotlivých atómov, vďaka čomu odstraňovač škvŕn jednoducho odstráni škvrny od oleja, mastnoty, žuvačky, krém na topánky či farbu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač škvŕn – inteligentný spôsob čistenia

Odstraňovač škvŕn od NanoConcept je vysoko účinný a ekologicky šetrný čistiaci prípravok, ktorý pracuje na inovatívnej báze mikro-delenia.

Mikro-delenie zaisťuje rozštiepenie molekúl nečistoty až na úroveň jednotlivých atómov, vďaka čomu odstraňovač škvŕn jednoducho odstráni škvrny od oleja, mastnoty, žuvačky, krém na topánky či farby.

Zároveň mikro-delenie eliminuje nutnosť použiť agresívne rozpúšťadlá, tenzidy, enzýmy a bielidlá, ktoré môžu nenávratne poškodiť zašpinený materiál a v neposlednom rade predstavujú veľkú ekologickú záťaž pre životné prostredie.


odstraňovač škvŕn vyčistí aj škvrny na koberci odstraňovač škvŕn vyčistí škvrny na košeli k odstráneniu škvrny na textile sa výborne hodí odstraňovač škvŕn NanoConcept

Znečistená sedačka? Špinavá kravata? Škvrna na košeli? Alebo snáď fľak na auto-poťahu?

Vybavujete si situáciu, kedy ste mali škvrnu a nevedeli ste si s ňou dať rady? Takých situácii je celá rada. Najčastejšie to sú bežné prevádzkové znečistenia. Špinavé manžety, škvrny na koberci, fľak na auto-poťahu od kávy, zašpinené kancelárske stoličky a pod. Väčšinou nám ide o odstránenie škvrny bez následkov. Bojíme sa, aby sme daný textil nepoškodili. Aby náhodou po vyčistený neostal „biely“ vydretý alebo vybielený fľak... Obavy sú opodstatnené. Vážime si veci a nechceme si ich zničiť. Chceme, aby nám dlho vydržali a slúžili. 


Ako teda na to?

Dá sa použiť celá rada známych aj menej známych čistiacich prostriedkov. Môžete im však veriť, že povrch vyčistia a nepoškodia ho?


Odstraňovač škvŕn je riešením

Jeho zloženie Vám zaručí bezproblémové odstránenie škvrny pri zachovaní 100% šetrnosti k povrchu! Prírodné prvky rozložia nečistotu, ktorá sa jednoduchým spôsobom následne zotrie.


Je vhodný na čistenie hlavne:

odstraňovač škvŕn je ekologicky šetrný
 • všetkých druhov textilu
 • opierok na kreslách, taburetiek, stoličiek, sedacích súprav
 • auto-poťahov, čalúnenia v automobile
 • odevov, kravát, oblekov, búnd, nohavíc, oblekových košieľ (golier, podpazušie, manžety)
 • autosedačiek
 • kobercov
 • vankúšov
 • atď.

 

Ľahko odstraňuje oleje, mastnoty, horčicu, krém na topánky, rúž, žuvačky a farby.

Odporúčame použiť pred aplikovaním impregnáciu textilu!


Sú rôzne odstraňovače škvŕn, v čom je teda tento iný?

Na rozdiel od iných prípravkov určených na odstraňovanie škvŕn, náš nepoužíva konvenčné tenzidy, tzn. povrchovo aktívne látky a nepoužíva bielidlá. Tieto látky môžu totiž zapríčiniť vyblednutie daného miesta alebo z farebných látok môžu vyžrať farbu. Na odstránenie škvŕn sa v našom prípade používajú prírodné látky. Tie nečistotu rozložia na molekulárnej úrovni, resp. molekuly nečistoty rozbijú a mechanickým zotretím dôjde k odstráneniu škvŕn.

Technický popis funkčnosti a procesu rozkladu nečistôt

Inteligentný čistiaci systém, ktorý rozoznáva látky na základe ich odlišnej molekulovej štruktúry a dokáže tieto štruktúry od seba oddeliť. Preto dokáže tak efektívne oddeľovať nečistoty od vlákien ušpinenej textílie.
Pretože tento Odstraňovač škvŕn nie je agresívny, musí sa vytvoriť priamy kontakt so znečisteným materiálom.

 1. Molekuly špiny sú tvorené spojenými reťazcami atómov. Pri mikro-delení vďaka fyzikálnemu procesu molekuly špiny rozložené na jednotlivé atómy. Špina je v prvom momente ešte viditeľná, pretože molekuly špiny boli rozložené len v atóme.
 2. Mikro-delenie pôsobí okamžite: pri tomto molekulárnom odštiepení sa častice špiny uvoľnia a dostanú sa pri čistení okamžite na povrch, kde sú odstránené odsatím alebo iným spôsobom, napr. zotretím.

Zjednodušene sa dá povedať, že špina sa nerozkladá ťažko ako pri použití tenzidov a rozpúšťadiel a vo vode sa nemusí vytvárať emulzia, ale že každá častica špiny je separovaná od ostatných a hlavne od vlákna. Takto sa teda oddelí. Preto sa netvoria pri čistení prechodové okraje, ani následné špinenie.

Odstraňovač škvŕn na báze mikro-delenia je použiteľný skoro na všetky látky a podklady. Tento proces umožňuje dôkladné čistenie bez škodlivých rozpúšťadiel, tenzidov, enzýmov a bielidiel! 


Obsah balenia

 • 500 ml
 • Podrobný návod na použitie v slovenskom jazyku

Aplikovanie:

Odstraňovač škvŕn je v tekutej forme. Rovnomerne sa nastrieka na znečistenú plochu a v závislosti na znečistení ho necháme pôsobiť. Následne sa vlhkou handričkou alebo kefou z povrchu zotrie alebo vysaje. Je absolútne bez zápachu!

 

Ponúkame aj výhodnejšie balenie:

1 000 ml

5 000 ml


zašlite nám dotaz na odstraňovač škvŕn

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká značka, ktorá ako jedna z prvých prišla s produktovou radou ochranných a čistiacich prípravkov na báze nanotechnológie. NanoConcept môžeme zaradiť medzi prémiové značky využívajúce najnovšie patenty a ponúkajúce to najlepšie v danej kategórií. Jej inovatívne nano produkty prinášajú úplne nové možnosti a riešenia do väčšiny tradičných odvetví. Bežné výzvy ako impregnácia povrchov alebo čistenie povrchov rieši novými spôsobmi, ktoré predlžujú životnosť a šetria čas aj prírodu.