Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Nano impregnácia textilu a kože 250 ml

Kód: SK10.2601
Akcia
Značka: NanoConcept
€17 –11 % €14,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Vysoko účinná impregnácia textilu, kože a stanov na ochranu pred vlhkosťou, premočením a zašpinením. Prípravok funguje na princípe omnoho účinnejšej a šetrnejšej nanotechnológie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolučný spôsob impregnovania textilu a kože

impregnácia textilu kože funguje na princípe nanotechnológie - nano produktPojem nanotechnológia je v poslednej dobe skloňovaný stále častejšie. Táto inovatívna technológia prináša úplne nové možnosti aj do tradičných odvetví ako je impregnovanie textilu a kože.

Oproti tradičným metódam impregnovania textilu a kože, nano impregnovanie nepracuje na úrovni molekúl, ale na atomárnej úrovni. Využíva totiž efekt lotosového kvetu, ktorý zaisťuje omnoho účinnejší odpudzujúci efekt a samočistiace vlastnosti.

Okolo vlákien ošetreného materiálu vytvorí neviditeľný ochranný film, ktorý je oveľa odolnejší než po bežnej impregnácii a naviac zostáva priedušný, takže impregnovaný materiál dýcha a neplesnivie.

Vďaka extrémne odpudzujúcemu efektu nano impregnácia zabraňuje vniknutiu vlhkosti, škvrnám od kávy, červeného vína, mastnote – jednoducho všetkým nečistotám. Naviac, čistenie naimpregnovaného materiálu nebolo nikdy jednoduchšie - len handrička a voda!


impregnácia textilu a kože - detail odpudzujúceho efektu, čiže efektu lotosového kvetu nano impregnácia textilu a kože je vhodná na impregnáciu sedacej súpravy s impregnáciou textilu a kože je možné impregnovať bundy a lyžiarske kombinézy

nanoimpregnácia získala certifikát Testované v Antarktíde

impregnácia textilu a kože garantuje životnosť 10 vypratí

Nano impregnovanie textilu a kože si zachováva svoje ochranné vlastnosti na ošetrenom textile aj po piatich praniach.

impregnácia textilu a kože využíva efekt lotosového kvetu so samočistiacim efektom

Nano impregnácia textilu a kože využíva efekt lotosového kvetu, ktorý spôsobuje samočistiace vlastnosti ošetreného materiálu.


nano impregnácia textilu a kože má antibakteriálne účinky

Nanotechnológia má zo svojej podstaty antibakteriálne účinky, ktoré zabraňujú tvorbe plesní a škodlivých organizmov.

impregnácia textilu NanoConcept je vyrobená v Nemecku

Vysoko kvalitný nemecký výrobok dodávaný so slovenskou etiketou a podrobným slovenským manuálom.

porovnanie ukazuje impregnovaný textil vs. neimpregnovaný

Rýchla navigácia v popise produktu:


Hlavné výhody nano impregnácie pre textil a kožu

nano impregnácia textilu je ekologicky šetrná

 • Impregnovaný povrch extrémne odpudzuje kvapaliny
 • Materiál zostáva priedušný, nezatuchne a neplesnivie
 • Vysoká odolnosť impregnačnej vrstvy proti mechanickému zotretiu
 • Životnosť až 5 vypraní (môžete použiť aj sušičku)
 • Ušetríte si prácu aj peniaze za čistiace prostriedky
 • Nano produkt vyvinutý špeciálne na impregnáciu textilu a kože
 • Veľmi ekologický spôsob impregnácie
 • Prípravok je bezfarebný a pri aplikácii neobťažuje zápachom

V čom sa impregnácia NanoConcept líši od iných prípravkov?

 • Nejde o impregnačný prípravok na báze teflónu, silikónu, vosku alebo oleja, ktoré majú malú priedušnosť, trvanlivosť a mechanickú odolnosť proti zotretiu.
 • Nanotechnológia na rozdiel od bežných impregnačných prípravkov nepracuje na úrovni molekúl, ale na atomárnej úrovni, preto má účinnejší odpudzujúci efekt.
 • Prípravok je dodávaný v praktickom rozprašovači, ktorý má oproti sprejom plnených plynom omnoho vyššiu účinnosť a životnosť.
 • Nie je potrebné prípravok aktivovať pomocou vysokej teploty ako pri niektorých iných výrobkoch (vysychá pri bežnej izbovej teplote).
 • Antibakteriálne účinky – nano produkty z podstaty technológie eliminujú množenie baktérií a mikrobiológie.
 • Výroba nano prípravkov je technologicky náročná, preto sú drahšie než bežné prípravky.
 •  Patentovaný nemecký výrobok. Pozor na lacné imitácie, ktoré nano efekt len napodobňujú!

Kde nano impregnáciu textilu a kože najlepšie využijete?

 • Obuv (kožená, textilná, outdoor)- vhodné na impregnovanie všetkých druhov obuvi. Od spoločenskej, cez vychádzkovú až po outdoorovú. Môžete bez obáv aplikovať na akýkoľvek materiál obuvi – látka, koža, outdoor, umelá koža, semiš, gore-tex. Topánka nepremoká, menej sa zašpiní, zachováva si farbu a pritom zostáva úplne priedušná.
 • Oblečenie (bundy, kabáty, šaty, kravaty, rukavice, goliere košieľ) - bez ohľadu na počasie budete vždy dobre ochránení pred premočením – ako pri letnom daždi, tak pri zimnom snežení. Odteraz si už nezničíte obľúbenú kravatu kečupom, alebo dlhšie šaty ťahaním po zemi (napr. svadobné šaty). S impregnovaným oblečením sú už tieto problémy minulosťou.
 • Lyžiarske kombinézy - zimné obdobie je časom lyžovania, snowboardingu, sánkovania a pod. Nano impregnácia textilu vás bezpečne ochráni pred premočením. Odporúčame aplikovať impregnáciu na oblečenie malých detí, ktoré sa rady váľajú v snehu a sú veľmi rýchlo premočené od hlavy až po päty.
 • Sedadlá v aute a ďalšie čalúnenie - naša impregnácia na textil je spoľahlivým ochrancom aj na čalúnených sedadlách automobilov. Impregnované sedadlo je chránené pred dažďom, vyliatymi nápojmi a jedlom.
 • Koža, vankúše - kožené časti sedačky alebo vankúše sú prakticky v neustálom styku s ľuďmi. Ošetrením našou impregnáciou na kožu znížite špinenie a uľahčíte čistenie. Impregnácia na textil a kožu zaisťuje dlhodobú ochranu kože.  Výborne funguje na zdrsnenú kožu, brúsenú kožu, nubuk. Môžete použiť aj na leštenú kožu (v tomto prípade je nutný nástrek rozprašovačom a následné vtieranie prípravku do kože pomocou handričky), ale pozor – prípravok nerieši starostlivosť o leštenú kožu (napr. ochranu pred popraskaním). V prípade nejasností sa neváhajte na nás obrátiť s konkrétnymi otázkami o používaní.
 • Taburetky, poťahové látky, čalúnené sedacie súpravy, stoličky a operadlá - všetok čalúnený nábytok (textilné látky, semiš atď.) je potrebné účinne chrániť pred zašpinením. S nano impregnáciou sa vyhnete zničeniu vašej obľúbenej sedacej súpravy v situáciách, keď vám ju návšteva poleje vínom, kávou a inými nápojmi, ktoré sa veľmi ťažko čistia. Impregnácia čalúnenia našim nano produktom zabezpečuje dlhodobú stálosť farieb a čistotu. Impregnácia na textil a kožu od NanoConcept má antibakteriálne účinky, preto by nemala chýbať v rodine s malými deťmi!
 • Koberce, obrusy, stolovacie podložky -  máte ich denne na očiach. Naimpregnujte ich a ušetríte si námahu a starosti s prácnym čistením. Čistenie ošetrenej látky nano impregnáciou ja rýchle a jednoduché.
 • Markízy, stany, strechy kabrioletov - stalo sa vám, že ste premokli, aj keď ste sedeli pod markízou alebo v stane? S našou impregnáciou na textil je to už minulosťou. Odporúčame použiť aj na plátené strechy kabrioletov.

Pozrite si video, ktoré ukazuje nano efekt v praxi:


Vyjadrenia niektorých zákazníkov, ktorí si zakúpili túto impregnáciu textilu a kože:

Pani Kolárová

Dala som impregnácii záťažovú skúšku v podobe celodennej túry v mokru a blate a vnútri obuvi ani kvapka. Ďakujem pekne, za fajn produkt. Nech sa obchody daria, budem Vás všade chváliť.

Pán Syrový

Výrobok splnil moje očakávania. Použil som ho na impregnáciu staršieho stanu. Nepretiekol. Som spokojný.

Pán Rusnák

Použil som nano impregnáciu na topánky a je výrazne lepšia, než bežná impregnácia obuvi..

Pani Marková

Impregnáciu Nanoconcept som použila na vyčistenú sedačku. Som veľmi spokojná. Sedačka sa tak nešpiní a keď niečo vytečie, tak to proste stečie a nič sa nedeje.

Pán Bareš

Prostriedkom som naimpregnoval goretexové topánky. Produkt sa mi veľmi páči. Splnil to, čo sa píše v popise vlastností. Určite si ho kúpim znovu.

Pani Enenkelová

Použila som nano impregnáciu na zimné bundy. Som veľmi spokojná. Bundy nepremokli, nezašpinili sa a ľahko sa vyprali.

Pán David

Použil som nano prostriedok na topánky. Je to super. Chodil som v kalužiach a topánka bola vždy suchá. Vydržalo mi to defakto celú zimu. Oproti bežným impregnáciám si topánka (čierna ľahko semišová koža) zachovala farbu a hlavne sa nešpinila a veľmi jednoducho sa čistila. Stačilo napríklad len opláchnuť tečúcou vodou.

Pani Svobodová

Dobrý deň, aplikovala som u vás kúpenú nano ochranu textílií. Na obale ja napísané, že je možné vyprať niekoľkokrát a ochrana zostáva. Máme to na stoličkách. Inak je to veľmi účinné!!! Ďakujeme za záchranu nových stoličiek. S pozdravom Jana Svobodová.


impregnácia textilu a odevov - obsah balenia

Obsah balenia

 • 250 ml impregnačného prípravku v plastovej fľaši s mechanickým rozprašovačom
 • Podrobný návod na použitie v slovenskom jazyku

Potrebné množstvo pre použitie:

 • Približne 50 – 250 ml na m2 (podľa druhu materiálu).
 • Poťahové látky na sedacie súpravy cca 200 – 250 ml/m2
 • Markízy a slnečníky cca 200 ml/m2
 • Skutočná spotreba impregnácie závisí na drsnosti povrchu, nasiakavosti materiálu a spôsobu nanášania.

 

 

 

Ponúkame aj výhodnejšie balenie:

500 ml

1 000 ml

5 000 ml

20 000 ml

 


zašlite nám dotaz na impregnáciu textilu a kože

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká značka, ktorá ako jedna z prvých prišla s produktovou radou ochranných a čistiacich prípravkov na báze nanotechnológie. NanoConcept môžeme zaradiť medzi prémiové značky využívajúce najnovšie patenty a ponúkajúce to najlepšie v danej kategórií. Jej inovatívne nano produkty prinášajú úplne nové možnosti a riešenia do väčšiny tradičných odvetví. Bežné výzvy ako impregnácia povrchov alebo čistenie povrchov rieši novými spôsobmi, ktoré predlžujú životnosť a šetria čas aj prírodu.