Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Super odstraňovač vodného kameňa im 610 - 1000 ml

Kód: SKI610.010
Značka: Impre
€14,79
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Veľmi účinný a zároveň k povrchom šetrný odstraňovač vodného kameňa vhodný na keramiku, nerez, chróm, hliník a sklo. Výborne tiež funguje ako odstraňovač škárovacích a cementových hmôt pri stavebnom upratovaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extra silný čistič minerálnych a vápenatých usadenín tzv. „sanystru“ 

Hľadáte prostriedok, ktorý vás jednoducho a rýchlo zbaví vodného kameňa? Tak to ste tu správne!

Práve čítate o tajnej zbrani čistiacich firiem. Bol vyvinutý na profesionálne použitie. V jednom kroku veľmi účinne odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje povrch materiálu. Odstraňuje stmavnutie povrchu a čistí do hĺbky. Pritom šetrne.

porovnanie ukazuje účinnosť odstraňovača vodného kameňa Impre

Kde vám tento odstraňovač vodného kameňa najviac pomôže?

Výborne zvláda odstránenie vodného kameňa prakticky na všetkých materiáloch ako sklo, keramika, oceľ, hliník (okrem eloxovaného), chróm a plasty. Pomôže vám prevažne na vyčistenie:

 • Keramických a sklenených obkladov v kúpeľni a WC
 • Sklenených a plastových zásten sprchového kúta
 • Toaliet, umývadiel, glazovaných plôch
 • Vodovodných batérií, nerezových drezov, chrómových doplnkov

Odstraňovač vodného kameňa Impre IM 610 je ďalej určený pre:

 • Odstraňovanie nečistôt z tehál, keramických obkladov, mozaikových obkladov, kameniny, žuly, tvrdého kameňa a ďalších minerálnych povrchov, nerezovej ocele a hliníka, kyselinám odolných materiálov.
 • Prostriedok môžete čiastočne použiť aj na odstránenie škvŕn po hrdzi a soľnej krusty a výkvetov
 • Čistí hliník (mimo anodicky pasivovaný) a nerezovú oceľ
 • Je účinný aj bez drhnutia podkladu, výsledky sú viditeľné okamžite. Nedochádza k mechanickému poškodeniu podkladu abráziou ani eróziou
 • Poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie biologických nečistôt, minerálnych, vápenatých a soľných usadenín, odstraňuje zažraté nečistoty (riasy, sinice, mach, hmyz atď.), kyslú mastnotu atď.
odstránenie vodného kameňa z gratinovaného drezu odstránenie vodného kameňa z odtoku umývadla

Je to prípravok preverený tvrdými skúškami mnohých čistiacich a upratovacích firiem, vrátane tej našej. Intenzívne ho využívame na dokonalé predčistenie povrchov, než aplikujeme našu nano ochranu.


Ako odstraňovač funguje?

Odstraňovač vodného kameňa IM 610 obsahuje extra vysokú koncentráciu aktívnych rozpustných látok na báze špeciálnych silných tenzidov a kyselín, ktoré zaručujú vysoko efektívne čistenie a odstránenie. Je vyrobený na báze bezpečných zložiek (neobsahuje kyselinu soľnú, dusičnú, mravčiu). Nepoškodzuje gumové tesnenia. Následne odporúčame plochy ochrániť nano ochranou, ktorá zaručuje dlhotrvajúcu ochranu a zakonzervovanie pekného a čistého vzhľadu materiálu.


Vlastnosti bežného odstraňovača VS. odstraňovač Impre

Bežný odstraňovač vodného kameňa    Super odstraňovač vodného kameňa Impre
  jednoúčelový – napríklad odstraňovač na keramiku väčšinou poškodí kovovú batériu        bez poškodenia povrchu zbaví vodného kameňa na kovoch, keramike a plastoch
poškodzuje gumové tesnenia     vďaka unikátnemu zloženiu je prostriedok ku gume úplne šetrný
nízka koncentrácia aktívnych látok za účelom nižšej ceny prostriedku     vysoká koncentrácia aktívnych látok = rýchle odstránenie všetkých nečistôt

Technická tabuľka:

Báza Vzhľad PH Farba Výdatnosť
vodná kvapalina 1-2 číra cca 10-20 m2/ liter

Príklady použitia:

Umývanie a odstraňovanie vodného kameňa a nečistôt z dlažby, obkladov a skla

Odstraňovač vodného kameňa Impre IM 610 je ideálny na umývanie povrchov ako sú keramické a glazované plochy, umývadlá, bidety, toalety, sklenené zásteny sprchových kútov a pod. Odmasťuje, odstraňuje nečistoty a povlaky z vody (minerálne, vápenaté, železité usadeniny, riasy, sinice). Výborne umýva nečistoty pri bazénoch a wellness. Následne odporučíme ochrániť nano impregnáciou na sklenené a keramické obklady.

Umývanie a odstraňovanie vodného kameňa a nečistôt z kovových materiálov

Výborne umýva a odstraňuje vodný kameň napr. z vodovodných batérií. Dokáže účinne odstrániť aj „ráfik“ usadenín na spodnej časti batérie. Je perfektný na čistenie nerezového drezu ale aj chrómových doplnkov v sprche ako je sprchová hlavica, drôtený program, odtok v umývadle a pod. Následne odporúčame plochy ochrániť nano impregnáciou na kovy.

Umývanie a odstraňovanie vodného kameňa a nečistôt z plastových povrchov

Ideálne na čistenie a údržbu plastových povrchov. Predovšetkým to sú plastové vane, zásteny na vani alebo zásteny sprchových kútov alebo plastový nábytok. Plastové povrchy odporúčame následne ochrániť nano impregnáciou na plasty.Obsah balenia

 • 1000 ml čistiaceho prostriedku v plastovej fľaši s mechanickým rozprašovačom
 • Podrobný návod na použitie v slovenskom jazyku

Návod na použitie:

Odstráňte voľné nečistoty z povrchu. Povrch vždy pred aplikovaním najskôr navlhčite. Nanášajte a umývajte zdola nahor. Dobu pôsobenia prípravku je potrebné určiť individuálne pre každé jednotlivé použitie na základe skúšky na malej ploche. Výrobca nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nevhodným použitím prípravku. Prípravok je vhodný na predčistenie povrchov pred aplikovaním nano ochrany. Naopak neodporúčame tento prípravok na ošetrené povrchy nanotechnológiou – znižuje životnosť ochrany.

Spôsob aplikovania:

Môžete nanášať natieraním, valcovaním, striekaním. Nanášame rovnomerne a celistvo na plochu zdola nahor. Necháme 1 až 30 minút pôsobiť, môžeme použiť kefu, tým výrazne zvýšime účinnosť. Po vyčistení dôkladne opláchnite čistou vodou a nechajte zaschnúť. V prípade potreby postup opakujte.

Odstraňovač vodného kameňa je určený pre ručné, nízkotlakové a strojné umývanie.

 

Ponúkame aj výhodnejšie balenie:

5 000 ml

20 000 ml


zašlite nám dotaz na odstraňovač vodného kameňa

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka vyrábějící čistící a impregnační prostředky nejvyšší kvality. Vznikla jako potřeba vyvinutí velmi účinných prostředků pro průmyslové aplikace mateřské firmy IPMRE CZ, které jsou mnohem účinnější než prostředky z běžné drogerie. Velkou výhodou produktů IMPRE je, že vlastník značky,  společnost IMPRE CZ, produtky původně vyvíjela pouze pro vlastní potřebu v náročných průmyslových aplikacích. Prostředky IMPRE proto kromě domácností využívají také hotely, wellness, zpracovatelský průmysl či nákupní centra, kde čelí velkému zatížení a znečištění.