Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Pre predajcov

Sme oficiálny distribútor prémiových značiek NanoConcept a Impre. Na dodávateľskej a technickej báze spolupracujeme s koncovými predajcami, aplikačnými profesionálmi aj výrobcami, ktorí naše produkty používajú v ich výrobnej technológií.  


Férové podmienky a kvalitná technická podpora

Vďaka férovej cenovej politike a kvalitnej technickej podpore vám dokážeme poskytnúť veľmi dobre podmienky pre úspešný predaj alebo aplikáciu cez vaše predajné kanály alebo pre vašu výrobnú technológiu. Naša predajná politika je veľmi jednoduchá – minimálne predajné ceny sú v každej zemi nastavené jednotne, preto sa môžete namiesto zľav sústrediť na kvalitné služby a predaj vašej unikátnej skupine zákazníkov.


Úspešný predaj

Z dlhodobej skúsenosti vieme, že predaj našich značiek najlepšie svedčí špecializovaným predajcom s kvalitným zákazníckym servisom. Pokiaľ váš úspech stojí iba na cenách, ktoré sú nižšie ako u konkurencie, tak pre vás nie sme perspektívny obchodný partner.


Nanotechnológie sa stávajú každodennou súčasťou života

Počet oblastí uplatnenia našich produktov je takmer neobmedzený. Stále objavujeme nové možnosti využitia. Každý rok rastieme a možno pomôžeme k rastu aj vám vo vašom odvetví.

Naše prípravky nie sú lacné a ani nikdy nebudú, pretože bez ohľadu na odbor cielia na náročnejších zákazníkov, ktorí sú ochotný si priplatiť za kvalitnejší produkt s lepšími vlastnosťami a životnosťou.


Popularita nano produktov stúpa

Keďže sú nanotechnológie tak trochu fenoménom dnešnej doby, každý rok si získavajú viac zákazníkov pre ich unikátne vlastnosti, ktoré sú za hranicami možností konvenčných prípravkov.


Prečo počet našich prípravkov stále rastie?

  • Produkty, po ktorých každoročne rastie dopyt
  • Perspektívne rozšírenie vášho produktového portfólia
  • Tovar trvalo skladom, okamžitá expedícia, platba na faktúru
  • Jednoduché a rýchle objednanie online
  • Dobrá marža
  • Nie sme žiadny korporatívny moloch, preto vieme byť veľmi flexibilní

Kontaktujte nás ešte dnes. Volajte 0944 275 125 alebo využite kontaktný formulár dole:

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: