Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Vianoce sa nezadržateľne blížia a Vy si začínate pomaly lámať hlavu s tým, akým darčekom potešiť svojich blízkych. Aby ste sa lepšie zorientovali, ušetrili svoj čas hľadaním a skúmaním, pripravili sme pre Vás na základe našich skúsenosti pár tipov ako urobiť Vašim blízkym radosť.

Mamičke pod stromček:

Ak chcete mamičku ušetriť od trápenia sa s upratovaním, obdarujte ju setom na ochranu kúpeľne (skla a keramiky). Ušetríte jej hlavne čas strávený v kúpeľni, za ktorý Vám bude určite vďačná.

Ak má mamka semišové alebo kožené kozáčky, poprípade inú, napr. outdoorovú obuv, určite ju poteší impregnácia na textil.Vďaka nej v zime nepremokne a nenachladí sa.

Ak je mamička riadna gazdiná, radosť jej urobia aj kúzelné čistiace hubky, , ktoré čistia aj to, čo ste si mysleli, že vyčistiť nepôjde. A to iba s pomocou pár kvapiek vody...

Tatko by si prial:

Ak je váš tatko vášnivý motorista a má rád svoje auto čisté a lesklé, bude potešený darčekom na ochranu laku. Určité bude rád aj za prípravok na ochranu hliníkových kolies alebo za tekuté nano stierače určené na sklá automobilu pre väčšiu bezpečnosť jazdy a zvýšenie komfortu. Celý set obsahujúci všetky 3 typy výrobku a niečo navyše sa dá zakúpiť za zvýhodnenú cenu tu.

má tatko dvor s dlažbou, kde rád griluje, určite ho poteší prípravok na impregnáciu betónu alebo dreva v prípade napr. záhradného nábytku.. 

Ak potrebuje impregnovať obuv, kravatu, bundu či pořahy do auta, je pre neho vhodná impregnácia na textil a kožu.

Syn alebo brat chce pod stromček

impregnáciu na textil. Aby zažiaril v kolektíve a mohol sa pochváliť svojimi nepremokavými topánkami alebo bundou, je impregnácia najvhodnejšia práve pre neho.

Ak má auto, tekuté nano stierače na sklách mu zaistia bezpečnú jazdu a menej starosti napr. s námrazou alebo hmyzom.

Dcéra alebo sestra by si na Vianoce priala

rozhodne impregnáciu na svoje najmodernejšie a najuletenejšie topánky. Aby dlho vydržali, nešpinili sa a nepremokli, je impregnácia skvelým darčekom.

Babičku určite potešia

skvelé čistiace nano hubky nenáročné a efektívne upratovanie. Skvelý je taktiež čistič k odstráneniu škvŕn z textilných povrchov (sedačky, koberce a pod. ), s ktorým sa šetrne a veľmi precízne zbaví zašpinenia.

Babičku rovnako poteší niečo praktické, napr. set mikrofázových utierok.

Dedo chce

svätý pokoj...Ale aj napriek tomu by sa mu mohol hodiť prípravok na protizahmlievanie okuliarov. Ak je kutil a v garáži stále čosi vyrába, ochrana na kovy sa mu bude určite hodiť.