Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Ochrana plastových povrchov 100 ml

Kód: 10.295
Značka: NanoConcept
€18,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Ochranná nanovrstva na báze alkoholu, ktorá na umelohmotné povrchy (polyester, polymethylmethakrylát (plexisklo), polykarbonát) aktivuje samočistiaci efekt a chráni tak povrch pred zanášaním nečistotami.

Detailné informácie

Podrobný popis

ochrana na plasty a umelohmotné povrchy funguje na princípe nanotechnológie

Nano ochrana umelohmotných povrchov

NanoConcept Ochrana umelohmotných povrchov je dočasne pôsobiaca ochranná nano technológia na báze alkoholu, ktorá na umelohmotnom povrchu (polyester, polymethylmethakrylát (plexisklo), polykarbonát) aktivuje samočistiaci efekt.

Aplikáciou výrobku sa na povrchu vytvorí vrstva tenkého neviditeľného filmu, ktorá zabraňuje zachytávaniu nečistôt, cudzích látok a usadzovaniu vody. Takto chránený povrch sa veľmi jednoducho udržiava a čistí.


Príklady použitia ochrany na umelohmotné povrchy

nano ochrana plastov je ekologicky šetrná
 • sklá ochranných heliem a prilieb
 • predné ochranné štíty motocyklov
 • kryty na mobilné telefóny
 • záhradný nábytok
 • prístrojové dosky áut
 • kuchynské povrchy
 • sprchové kúty z umelej hmoty
 • a na množstvo iných vecí

 

 

Obzvlášť v oblasti motocyklistiky sú účinky ochrannej vrstvy značným uľahčením údržby. Šetrí čas aj náklady, pretože pri čistení nie je potrebné pridávať žiadne, alebo len minimálne množstvo čistiaceho prostriedku. Povrch je chránený pred hmyzom a ostatným znečistením.

Tento prípravok sa osvedčil pri ochrane umelohmotných zásten, alebo umelohmotných sprchových kútov. Voda po povrchu jednoducho steká preč aj s nečistotami. Vodný kameň je tak minulosťou vďaka efektu jednoduchého čistenia.


ochrana plastov - obsah balenia

Obsah balenia:

 • 100 ml nano prípravku
 • Podrobný návod v slovenskom jazyku

Výdatnosť:

 • 10 - 25 ml/ m2

 

Náš tip na použitie: odporúčame použiť aj Univerzálny čistič, ktorý riadne pripraví povrch pred nanesením samotnej nano ochrany.

 

 

 

Ponúkame aj výhodnejšie balenie:

500 ml

5 000 ml

 


zašlite nám dotaz na ochranu na plasty

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká značka, ktorá ako jedna z prvých prišla s produktovou radou ochranných a čistiacich prípravkov na báze nanotechnológie. NanoConcept môžeme zaradiť medzi prémiové značky využívajúce najnovšie patenty a ponúkajúce to najlepšie v danej kategórií. Jej inovatívne nano produkty prinášajú úplne nové možnosti a riešenia do väčšiny tradičných odvetví. Bežné výzvy ako impregnácia povrchov alebo čistenie povrchov rieši novými spôsobmi, ktoré predlžujú životnosť a šetria čas aj prírodu.