Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Rewitec Kettenspray - na reťaze

Kód: 10.600
Značka: REWITEC
€13,99
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

KettenSpray redukuje trenie kovových častí, ktoré sa pri chode dotýkajú, zvlášť reťaze  všetkých druhov a chráni ich pred opotrebovaním. Vďaka špeciálnej receptúre je veľmi priľnavý a predchádza tak odmršteniu odstredivou silou.

Detailné informácie

Podrobný popis

REWITEC® KettenSpray redukuje trenie kovových častí, ktoré sa počas chodu dotýkajú, obzvlášť reťazí všetkého druhu a chráni ich pred opotrebením. Vďaka špeciálnej receptúre je veľmi priľnavý a predchádza tak odhodeniu odstredivou silou. Technológia REWITEC pôsobí cez inovatívne silikátové častice, ktoré sa pri existujúcom trení, teplote a tlaku spájajú vo fyzikálno-chemickom procese s kovovým povrchom. Zdrsnenie opotrebovaných kovových častí sa redukuje až o 50 % a povrchy sa obnovujú, čo vedie k citeľnému optimalizovaniu trenia a opotrebenia. Reťaz, ktorá má byť ošetrená, by mala byť vopred očistená od hrubých nečistôt. REWITEC® KettenSpray dôkladne pretrepte a striekajte zo vzdialenosti asi 10 až 20 cm. V prípade potreby votrite mäkkou textíliou.


Reťaze bicyklov

  • reťaze motoriek
  • ostatné reťaze všetkého druhu
  • reťazové kolesá a pastorky
  • a mnoho ďalších iných použití

Balenie obsahuje:

  • 100 ml prípravku
  • podrobný návod na použitie v slovenskom jazyku

zašlite nám dotaz na REWITEC KettenSpray

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká technologická spoločnosť sa zameriava na zvýšenie životnosti a energetickej účinnosti strojov a prevodoviek pomocou mazacích aditív. S vývojom mazacích aditív na báze nanočastíc a mikročastíc sa REWITEC® zaoberá od roku 2003 a prispieva tak k hladkému chodu ošetrených motorov a prevodoviek a v konečnom dôsledku aj k veľmi šetrnému a ekologickému využívaniu energie.