Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Set nano ochrana skla a keramiky proti usádzaniu špiny a vodného kameňa 100 ml

Kód: SK30.060
Značka: NanoConcept
€56,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Nano ochrana sklenených a keramických povrchov zabraňuje usádzaniu špiny a vodného kameňa na sklenených a keramických povrchoch. Už nikdy nebudete musieť tráviť hodiny upratovaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

ochrana pred usádzaním vodného kameňa funguje na princípe nanotechnológie - nano produktSklenené a keramické povrchy stále čisté a bez vodného kameňa!

Neveríte? Stavte na nano ochranu sklenených a keramických povrchov proti usádzaniu špiny a vodného kameňa. A už nikdy nebudete musieť tráviť hodiny upratovaním.

Vďaka efektívnemu setu nano ochrany dokážete dobu upratovania SKRÁTIŤ O TRETINU! To už stojí za to, však? Ušetrite až 8 hodín za jediný rok. Užite si tento čas výletom, časom stráveným s vašimi blízkymi, jednoducho si ho užite ako len chcete.tvu certifikát garantuje, že sa vám vodný kameň a špina nebude usadzovať 12 mesiacovBojujte proti špine PREVENCIOU!

Sklo bez šmúh, batérie bez odtlačkov prstov a máp od vodného kameňa, kúpeľňa čistá dlhšie než pár hodín – zdá sa vám to nemožné? Pozvite si na pomoc nano ochranu skla a keramiky a vaša toaleta či kúpeľňa bude novotou len tak žiariť!


kúpeľňa bez vodného kameňa bude stále žiariť ako nová špina sa už nebude zažierať, preto bude upratovanie kúpeľne otázkou niekoľkých minút sprchový kút je možné ochrániť pred usádzaním špiny a vodného kameňa

vodný kameň sa nemôže usádzať vďaka efektu lotosového kvetu so samočistiacim efektom

Nano ochrana skla a keramiky využíva efekt lotosového kvetu, ktorý spôsobuje samočistiace vlastnosti ošetreného povrchu.

nano ochrana skla a keramiky má antibakteriálne účinky

Nanotechnológia má zo svojej podstaty antibakteriálne účinky, ktoré zabraňujú tvorbe škodlivých organizmov na ošetrených plochách.


ochráni pred usádzaním vodného kameňa a špiny minimálne 12 mesiacov

Garancia dlhej životnosti! Ochráni pred usadzovaním vodného kameňa a špiny minimálne 12 mesiacov.

produkt vyrobený v nemecku s cerifikátom Tuv

Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku s certifikátom Tuv. Dodávaný s podrobným českým manuálom.


Ako je to možné? 

Ako to už chodí, aj v tomto prípade sa vývojári inšpirovali v prírode - tzv. efektom lotosového kvetu

Nano ochrana pre sklo a keramiku obsahuje dvojzložkový roztok na báze nanotechnológie, ktorý extrémne odpudzuje kvapaliny ako je voda a olej, a preto zaručuje veľmi jednoduché odstránenie vodného kameňa a špiny z ošetreného povrchu.


Spojením modernej technológie a prírodných procesov tak vznikol prípravok na ochranu a prevenciu povrchov zo skla a keramiky. Kvalita je podčiarknutá nemeckým certifikátom kvality TÜV, ktorý zaručuje účinnosť prípravku minimálne 12 mesiacov.


Prevencia pred vodným kameňom nebola nikdy jednoduchšia

Alebo ako celý proces funguje:

 • Nanesiete ochrannú vrstvu – tá nijako nezmení vzhľad ani povrchovú štruktúru keramiky, ale rovnomerne ju pokryje.
 • Vytvorí sa ochranný film – odpudzuje vodu (tvaruje kvapky do guličiek, ktoré nezostávajú na povrchu, ale jednoducho stečú) minimalizuje usadzovanie vodného kameňa, solí a nečistôt – čistenie je zrazu veľmi jednoduché!
 • Prostriedok na báze nanočastíc redukuje množenie baktérií a vírusov – ich účinok je trvalý! A napriek tomu, že zamedzia priechodu vody, tukov či špiny do materiálov, neuzatvoria ich nepriedušne.
 • Občas ošetrenú plochu zotrite navlhčenou handričkou a máte to hotové!

Čoho sa vďaka setu nano ochrany skla a keramiky ZBAVÍTE A ČO UŠETRÍTE? 

 • Ušetríte čas, ktorý bežne trávite upratovaním – UDRŽIAVANIE ČISTOTY BEZ NÁMAHY.
 • Kúpeľňa vyzerá, že je čistená častejšie, než v skutočnosti je – OCHRANA MINIMÁLNE NA 12 MESIACOV.
 • Ušetríte peniaze za čistiace prostriedky – ČISTÍTE LEN VODOU.
 • Šetríte životné prostredie -ČISTENIE BEZ CHEMICKÝCH PROSTRIEDKOV.
 • Eliminujete zažieranie vodného kameňa do povrchu umývadla, skla sprchového kúta, či obkladačiek – pokiaľ kvapky vody zanechajú biely povlak, jednoducho ho zotriete!

VÝHODY oproti bežným čistiacim prostriedkom

 • Nano ochrana nie je čistič, ale jedná sa o prevenciu, ktorá ušetrí namáhavé a zdĺhavé čistenie škvŕn od vodného kameňa.
 • K čisteniu povrchu ošetreného našim prípravkom vám stačí len handrička a voda - bežné čistiace prostriedky využívajú k čisteniu agresívne chemické látky.

Kde všade využijete silu nano ochrany?

odstránenie vodného kameňa môže byť ekologické
 • kúpeľne, toalety, kuchyne
 • okná, skleníky, zimné záhrady
 • výklady v obchodoch a autosalónoch
 • solárne panely
 • všade tam, kde sa nachádza sklo či keramika


Odteraz vás bude upratovanie baviť

Netrápte sa dlhé hodiny s handrou v ruke. Využite to, čo vám moderné technológie ponúkajú. Bojujte proti usadzovaniu vodného kameňa pomocou nano ochrany skla a keramiky. 


Vyjadrenia niektorých zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili:

M. Riesner

Super vec. Celý rok len umývanie bez chemických prípravkov, rýchlo a jednoducho handričkou. Žiadne škvrny po vodnom kameni. Odporúčam!

L. Macková

Mám za sebou prvé upratovanie a musím povedať, že je to báječné. Nielen, že vlastne nebolo čo upratovať, ale aj to málo, bolo upratané bleskovo. Ideálne by som potrebovala mať Nanotechnológiou pokrytý celý byt. :-)

D. Javorek

Od spoľahlivého zdroja som počul, že to funguje, že sa to ľahko čistí a že to tiež vyskúša. A že tá investovaná čiastka nie je tak veľká. Mal som problém s čistiacimi prostriedkami a musel som použiť hrubú silu, aby som docielil dobrý výsledok. Teraz je to upratovanie jednoduchšie, kratšie a v neposlednom rade fakt ušetrím, pretože používam len mokrú handru. Najväčší prínos vidím v úspore času a taktiež mám častejšie čistú kúpeľňu, pretože upratovanie je veľmi jednoduché. Normálne som upratovanie odkladal, pretože sa mi do toho nechcelo. Teraz je to naozaj jednoduchšie.

L. Merta

Výrazne sa znížili nároky na upratovanie a čistenie kúpeľne. Ochrana naozaj vydržala celých 12 mesiacov.

F. Baran

Lepšia a jednoduchšia údržba, kúpeľňa bola uprataná za 20% času bez chémie.


prevencia pred vodným kameňom a usadeninami - obsah balenia

Obsah balenia:

Plocha, na ktorú vám vystačí toto balenie:

Približne 9 – 15 m2 (podľa druhu materiálu)

 

* Pre zvýšenie účinnosti a predĺženie životnosti nano ochrany odporúčame predčistiť povrch Super odstraňovačom vodného kameňa, ktorý je taktiež súčasťou setu Nano ochrana kúpeľne

 

 

 


zašlite nám dotaz nano ochranu skla a keramiky

Stále váhate?

Nie ste si istý, či je tento produkt vhodný pre váš zámer?

Neváhajte nám zaslať konkrétnu otázku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká značka, ktorá ako jedna z prvých prišla s produktovou radou ochranných a čistiacich prípravkov na báze nanotechnológie. NanoConcept môžeme zaradiť medzi prémiové značky využívajúce najnovšie patenty a ponúkajúce to najlepšie v danej kategórií. Jej inovatívne nano produkty prinášajú úplne nové možnosti a riešenia do väčšiny tradičných odvetví. Bežné výzvy ako impregnácia povrchov alebo čistenie povrchov rieši novými spôsobmi, ktoré predlžujú životnosť a šetria čas aj prírodu.