Objednávky vykonané v pracovné dni do 11:30 do obeda expedujeme ešte v ten deň.

Návod na to ako si uľahčiť jarné upratovanie domu aj auta

Alebo prečo strácať čas tam, kde to nie je potrebné

Pokiaľ miesto upratovanie radšej trávite svoj čas s rodinou alebo priateľmi, potom veríme, že vám prídu vhod naše rady o tom, ako čas na upratovanie zredukovať na minimum a veľmi sa pri tom nenadrieť.

Navyše pamätajte, že čím menej upratujete, tým viac chránite prírodu, pretože spotrebúvate menej chemických prostriedkov. Nie je to skvelé?


jednoduché upratovanie kúpeľne ako si uľahčiŤ jarné upratovanie domu? sprchový kút je možné ochrániť pred usázaním špiny a vodného kameňa

Jarné upratovanie domu jednoducho a rýchlo

Umývanie okien

Vedeli ste, že vyrábame prípravok so samočistiacim efektom, ktorý udržuje vonkajšie okná čisté po dobu 1-3 rokov? Netvrdíme, že zostanú dokonalo čisté, ale ich údržba vám zaberie minimum času a bez kŕčov v ruke. Zoznámte sa so setom na ochranu skla a keramiky.

Čistenie okenných rámov

Tu bude skvelým pomocníkom nano hubka. Tá má vďaka svojmu zloženiu veľmi intenzívny účinok a vyčistí aj tie najviac usadené nečistoty. Tisíce predaných kusov len za posledný rok potvrdzujú jej kvality. Na ochranu plastových rámov použite ochranu plastových povrchov.

Upratovanie kúpeľne

evergreen. Pritom čas strávený upratovaním kúpeľne môžete zredukovať na tretinovú dobu a bez podráždenej pokožky od chemických prostriedkov! Ako? Náš produkt nano ochrana skla a keramiky redukuje usádzanie špiny na keramických a sklenených povrchoch. Nejde o čistiaci prípravok, ale o prevenciu, aby sa nabudúce špina nedostala do povrchu materiálu a išla ľahko zotrieť preč. Tento prípravok patrí k našim najobľúbenejším a hojne ho odporúčame aj všetkým našim kamarátom a známym. Ponúka tzv. efekt jednoduchého čistenia. Ako náhle s ním ošetríte kúpeľňu či toaletu, stačí vám k upratovaniu jedine handrička a voda a za pár chvíľ ste s upratovaním hotový.


V práci trávime čím ďalej tým viac času, ale domáce práce za väčšinu z nás nikto nespraví, preto každá úspora času príde vhod.Umývanie a príprava automobilu na letnú sezónu:

Umývanie auta

Náš šampón dodá laku na vašom aute lesk a zároveň vytvorí nano ochrannú vrstvu pred okolitými vplyvmi počasia. Lak si tak dlhšie zachováva pôvodný vzhľad a pomalšie starne.

Upratovanie interiéru

Sedačky v interiéry po zime najlepšie vyčistíme šetrným odstraňovačom škvŕn a následne ich odporúčame naimpregnovať nano impregnáciou textilu,aby vyliata káva alebo rozmazaná desiata nespôsobila ďalšie fľaky.

Čisté disky a ráfiky kolies

Ďalší užitočný prípravok, ktorý slúži ako prevencia a ochrana. Brzdný prach sa nebude už viac zažierať do Vašich kolies. Eliminujú sa tak ohavné žlté a čierne sfarbenia, ktoré je možné len veľmi ťažko odstrániť. Ošetrený povrch je tiež ochránený pred nepriaznivými účinkami posypovej soli. Následná údržba kolies je veľmi jednoduchá a hlavne rýchla – obyčajným zotretím mokrou utierkou sa okamžite zbavíte nečistôt. Kolesa tak získajú opäť svoj pôvodný lesk. Ochrana diskov a ráfikov nájdete tu.

Čistota čelného skla

Na to sú najlepším liekom tekuté stierače. Nie len že vám dramatický zvyšujú bezpečnosť za daždivého počasia, ale tiež udržujú sklo čisté. Ako náhle vyletí prvý hmyz, na tento odsek si určite spomeniete. Vďaka tekutým stieračom na sklo sa väčšiny zachyteného hmyzu na skle zbavíte jednoduchým zapnutím ostrekovačov bez nutnosti návštevy auto umývačky.